poniedziałek, 22 października 2012

List do Świętego Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia będą dopiero za 2 miesiące. Pomyślmy jednak już teraz o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta, którym w tym szczególnym czasie będzie potrzebna nasza pomoc.

Samorządowe Forum Obywatelskie po raz kolejny organizuje akcję pn. List do Świętego Mikołaja. Polega ona na napisaniu przez dzieci listu, w którym opiszą, o czym marzą i co chciałyby znaleźć pod choinką. Listy zostaną zebrane przez elfy i przekazane do Świętego Mikołaja.

Kto może zostać Świętym Mikołajem?

Świętym Mikołajem może zostać każdy, kto zechce wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci z Lubonia. Mogą to być osoby prywatne, firmy, czy organizacje. Ich zadaniem będzie spełnienie marzenia wybranego dziecka poprzez kupno prezentu, jaki zostanie opisany w Liście do Świętego Mikołaja.

Gdzie jest List?

Listy napisane przez dzieci będą dostępne od listopada na stronie internetowej www.forumobywatelskie.org. Każda osoba zainteresowana ufundowaniem prezentu będzie mogła zrealizować marzenie dziecka przez wybranie jednego z listów i zakup prezentu.

Jak dostarczyć prezent?

Paczkę z prezentem należy oznaczyć imieniem dziecka, dla którego ma być przeznaczona i przynieść do siedziby Stowarzyszenia Kulturalno- Oświatowego „Forum Lubońskie” (wydawca „Wieści Lubońskich”) przy ul. Wschodniej 23 a, lok. 62 – w godzinach otwarcia biura.

Więcej informacji udzielamy pod nr telefonu 502-608-286 lub mailowo: forumobywatelskie.lubon@gmail.com

Wszystkie paczki zostaną dostarczone przez elfy do dzieci tuż przed Bożym Narodzeniem. Przyłącz się do naszej akcji i spraw, aby radość i szczęście zagościły we wszystkich lubońskich domach.

Zarząd i Radni Samorządowego Forum Obywatelskiego.