środa, 13 kwietnia 2022

Przebudowa ul. Kościuszki

 Dziś, 13 kwietnia br. 📆 podpisałam umowę z firmą KOMA Mariusz Kowalski na największą tegoroczną inwestycję, czyli przebudowę ul. Kościuszki. 🚜 Wartość umowy to aż 11 315 100,35 zł.

✅W zakresie prac zostały uwzględnione m.in.: budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa przepustu ulicznego, kompleksowy remont całej nawierzchni oraz wymiana krawężników wraz z budową fragmentu chodnika, przebudowa dwóch przystanków komunikacji publicznej.

✅Termin rozpoczęcia prac przewidywany jest na czerwiec br.📆 Prowadzone prace będą odbywały się etapami, jednak przeprowadzenie remontu tak ważnej ulicy dla ruchu w naszym mieście będzie wiązać się z utrudnieniami, za które już dziś przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość. 🙏

✅W związku z pracami konieczna będzie zmiana tras linii autobusów nr 611, 690 i linii nocnej 215. 🚌 O zmianach w ruchu będziemy Państwa informować po zatwierdzeniu tymczasowej organizacji ruchu. 

✅Inwestycja realizowana w ramach uzyskanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład z Programu Inwestycji Strategicznych. 🇵🇱