piątek, 26 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020


Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie,

każdy rok szkolny to czas wyjątkowo wytężonej pracy i wysiłku całej społeczności szkolnej: Dyrekcji, Nauczycieli, Uczniów i ich Rodziców. Ten ostatni czas był prawdziwym wyzwaniem dla nas wszystkich. Musieliśmy odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości, z dala od swoich rówieśników oraz nauczycieli, z dala od siebie nawzajem. Mimo wszystko był to również czas wielu sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazywali Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata, wkładając w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego.

➡️Dziękuję Dyrektorom i Nauczycielom za rzetelną, codzienną pracę, za skuteczne zmienianie  planów dydaktycznych, aby można było realizować treści wykorzystując dostępne narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej, za oddanie szkole i uczniom, za okazaną troskę o wychowanie młodych ludzi w oparciu o nieprzemijające wartości.

➡️Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam osiągniętych wyników na świadectwie i przekazuję podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy i dążenia do poszerzania horyzontów. Jestem przekonana, że mijający rok szkolny wzbogacił Wasz bagaż wiedzy i doświadczeń, że potraficie w pełni korzystać z możliwości, jakie stworzyła Wam szkoła i Nauczyciele. Życzę Wam udanych wakacji i powrotu do szkoły z radością oraz zapałem do dalszej nauki.

➡️Szanowni Rodzice, serdecznie dziękuję Państwu za pracę na rzecz szkoły, za nieustanną pomoc dzieciom i poświęcony czas przy realizacji podstawy programowej za pomocą nauczania on-line, za ogromne wsparcie dzieci i za aktywność w życiu szkolnym. Gratuluję osiągnięć uzyskiwanych przez Państwa dzieci oraz życzę wielu dalszych  powodów do osobistej radości.

➡️Szanowni Państwo, życzę wszystkim udanego wypoczynku letniego, wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech wakacje będą czasem radosnym i pozostawią same miłe wspomnienia. Dbajcie o siebie nawzajem.

Małgorzata Machalska

Burmistrz Miasta Luboń