poniedziałek, 4 listopada 2013

List do Świętego Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia już za niecałe 2 miesiące. Pomyślmy o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta, którym w tym szczególnym czasie będzie potrzebna nasza pomoc.
Samorządowe Forum Obywatelskie po raz kolejny organizuje akcję pn. List do Świętego Mikołaja. Polega ona na napisaniu przez dzieci listu, w którym opiszą, o czym marzą i co chciałyby znaleźć pod choinką. Listy zostaną zebrane przez elfy i przekazane do Świętego Mikołaja.

Kto może zostać Świętym Mikołajem?
Świętym Mikołajem może zostać każdy, kto zechce wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci z Lubonia. Mogą to być osoby prywatne, firmy, czy organizacje. Ich zadaniem będzie spełnienie marzenia wybranego dziecka poprzez kupno prezentu, jaki zostanie opisany w Liście do Świętego Mikołaja.

Gdzie jest List?
Listy napisane przez dzieci będą dostępne po 12 listopada 2013 na stronie internetowej www.forumobywatelskie.org. Każda osoba zainteresowana ufundowaniem prezentu będzie mogła zrealizować marzenie dziecka przez wybranie jednego z listów i zakup prezentu.

Jak dostarczyć prezent?
Zakupione paczki prosimy składać w siedzibie Stowarzyszenia „Forum Lubońskie” (wydawca „Wieści Lubońskich”) na ul. Wschodniej 23 a, lok. 62.

Wszystkie paczki zostaną dostarczone przez elfy do dzieci tuż przed Bożym Narodzeniem. Przyłącz się do naszej akcji i spraw, aby radość i szczęście zagościły  we wszystkich lubońskich domach.

Zarząd i Radni SFO