sobota, 8 października 2011

List do Świętego Mikołaja


Święta Bożego Narodzenia będą dopiero za 2 miesiące. Pomyślmy jednak już teraz o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta, którym w tym szczególnym czasie będzie potrzebna nasza pomoc.
Samorządowe Forum Obywatelskie organizuje akcję pn. List do Świętego Mikołaja. Polega ona na napisaniu przez dzieci listu, w którym opiszą, o czym marzą i co chciałyby znaleźć pod choinką. Listy zostaną zebrane przez elfy i przekazane do Świętego Mikołaja.

Kto może zostać Świętym Mikołajem?
Świętym Mikołajem może zostać każdy, kto zechce wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci z Lubonia. Mogą to być osoby prywatne, firmy, czy organizacje. Ich zadaniem będzie spełnienie marzenia wybranego dziecka poprzez kupno prezentu, jaki zostanie opisany w Liście do Świętego Mikołaja.Gdzie jest List?
Listy napisane przez dzieci będą dostępne od listopada na stronie internetowej www.forumobywatelskie.org. Każda osoba zainteresowana ufundowaniem prezentu będzie mogła zrealizować marzenie dziecka przez wybranie jednego z listów i zakup prezentu.

Jak dostarczyć prezent? 
Paczkę z prezentem należy oznaczyć imieniem dziecka, dla którego ma być przeznaczona i przynieść do siedziby Stowarzyszenia Kulturalno- Oświatowego „Forum Lubońskie” (wydawca „Wieści Lubońskich”) przy ul. Wschodniej 23 a, lok. 62 – w godzinach otwarcia biura.
Więcej informacji udzielamy pod nr telefonu 692-118-020 lub mailowo: kontakt@forumobywatelskie.org

Wszystkie paczki zostaną dostarczone przez elfy do dzieci tuż przed Bożym Narodzeniem. Przyłącz się do naszej akcji i spraw, aby radość i szczęcie zagościły we wszystkich lubońskich domach.

Magdalena Woźniak-Patej
Przewodnicząca Samorządowego Forum Obywatelskiego