środa, 19 listopada 2014

Stowarzyszenie sMBA Poznań-Atlanta zaprasza na bezpłatne warsztaty


Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta, z którym mieliśmy przyjemność współpracować przy akcji "List do Św. Mikołaja" prowadzonej od 4-ch lat przez Samorzadowe Forum Obywatelskie -  zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców i osób planujących stworzyć własną firmę, w sobotę 29-go listopada.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week: http://www.gew.co/, http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/) to największe na świecie "święto przedsiębiorczości" – to międzynarodowe wydarzenie, którego ideą jest propagowanie wśród ludzi przedsiębiorczych postaw, edukowanie ich w tym zakresie i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.

Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta. Z tej okazji w sobotę 29-go listopada 2014 w gmachu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu będzie można wziąć udział w bezpłatnej sesji warsztatowo-prelekcyjnej na temat szeroko pojętej przedsiębiorczości, prowadzonej przez ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach. Będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i rozmów z ekspertami w dziedzinie zakładania własnej firmy oraz wspierania startup’ów. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Prowadzący i poruszane zagadnienia

Podczas spotkań poruszone zostaną tematy związane między innymi z zarządzaniem projektów, metodologią doskonalenia procesów Kaizen, czy sztuką wystąpień publicznych. Uczestnicy poznają także szereg zagadnień dotyczących finansów w firmie, rozwoju startup’ów i mentoringu dla młodych przedsiębiorców. Prelegentami będą absolwenci programu MBA Poznań-Atlanta oraz gość specjalny, prof. Tadeusz Kowalski.

Kiedy
Sobota, 29 listopada 2014

Gdzie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Aleja Niepodległości 10, Poznań
Sala 408 A, IV piętro

Agenda
12:00 - 12:10 Powitanie i wstęp
12:10 - 12:30 Keynote speech - prof. Tadeusz Kowalski
12:30 - 14:00 Warsztat "Narzędzia skutecznego lidera"
14:10 - 15:00 Warsztat "Wystąpienia publiczne"
15:10 - 16:00 Warsztat "Kaizen – Małe kroki do dużego sukcesu"
16:10 - 17:00 Warsztat "Zarządzanie projektami"
17:00 - 17:15 Komercjalizacja pomysłów
17:15 - 17:25 Podsumowanie i zakończenie

Zapisy
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia należy kierować na maila stowarzyszenie.atlanta@mba.ue.poznan.pl. Zgłoszenia są istotne ze względu na wielkość sali, którą musimy przygotować i możliwość poinformowania uczestników o ewentualnej jej zmianie lub korektach w agendzie naszego wydarzenia.

Więcej informacji na: http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/mba-day-rozne-aspekty-prowadzenia-firmy-poznan.html

Serdecznie zapraszamy.